Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.