Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.