Cześć, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.