Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.