Witam, szukałem informacji o aranżacji i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.