Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.