Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.