Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.