Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli ma ogromne znaczenie. Lepiej raz a dobrze.