Cześć, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.