Hej, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.