Witajcie, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.