Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.