Hej, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.