Cześć, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza naprawdę robi różnicę. Polecam się nie spieszyć.