Witajcie, natknąłem się na ten temat i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.