Cześć, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.