Cześć, szukałem informacji o aranżacji i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.