Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.