Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.