Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.