Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.