Cześć, natknąłem się na ten temat i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.