Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.