Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.