Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.