Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.