Witajcie, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.