Witajcie, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sam ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.