Dzień dobry, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.