Dzień dobry, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.