Witam, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza ma ogromne znaczenie. Warto poświęcić temu czas.