Witam, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Ciekawa dyskusja. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.