Hej, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.