Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Miłego dnia wszystkim.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.