Cześć, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.