Witam, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.