Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że temat jest świetnie opisany. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.