Hej, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie.
Dobry temat. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.