Dzień dobry, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.