Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia wybór kolorystyki to podstawa. Lepiej raz a dobrze.