Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sam właśnie teraz urządzam mieszkanie i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem wybór kolorystyki to podstawa. Warto poświęcić temu czas.