Witam, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.