Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Miłego dnia wszystkim.
Wartościowy wątek. Z mojego doświadczenia dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.