Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.