Dzień dobry, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że dobór mebli naprawdę robi różnicę. Lepiej raz a dobrze.