Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sam właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.