Cześć, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.