Witajcie, przeglądałem forum i muszę przyznać, że temat jest świetnie opisany. Sama od jakiegoś czasu remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Lepiej raz a dobrze.