Dzień dobry, przeglądałem forum i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam właśnie teraz remontuję dom i szukam inspiracji. Pozdrawiam forumowiczów.
Dobry temat. Dorzucę od siebie, że wybór kolorystyki to podstawa. Polecam się nie spieszyć.